STEFLOOR, KTO SME?


Poskytujeme predaj a servis pre podlahy(vinylové podlahy, laminátové podlahy, drevené podlahy a koberce) a dvere(interiérové dvere, protipožiarne dvere, zvukovoizolačné dvere), ponúkame zamerania, výber z množstva produktov od tých najlepších výrobcov a montáže profesionálmi. Sme firma, ktorá dokáže zlomiť ceny konkurencie a ušiť cenovú ponuku na mieru tak, aby nebola na úkor zníženia klientových požiadavok. To dokážeme len vďaka dlhoročnej a férovej spolupráci s našimi dodávateľmi a dobrým obchodných vzťahom. 

MARTIN ŠTEDL - ZAKLADATEĽ


Po dlhoročných skúsenostiach v oblasti obchodu som zistil, že zákazníkom dokážem ponúknuť viac ako podnikateľ než ako zamestanec. Po roku pôsobenia sprostredkovania obchodu pre iné obchodné prevádzky a firmy som zaznamenal na trhu priestor na vytvorenie vlastnej prevádzky, ktorá môže vyplniť tento priestor ako nová zákazníkmi žiadaná firma sústreďujúca sa na klientov v oblasti veľkoobchodu, interiérové štúdiá, menšie stavebné firmy a konečného spotrebiteľa. Firma, ktorá dokáže poradiť mať nový prístup v komunikácii, riešení problémov a pracovať v priateľskom no profesionálnom duchu na klientových požiadavkách a predstavách.
Staro-novú firmu STEFLOOR som sa rozhodol poňať v rodinnom duchu, kde mojimi partnermi sú moji najbližší a tak viem, že dostanem vždy len tú najúprimnejšiu spätnú väzbu, radu či odbornú pomoc, vďaka ktorej spoločne dokážeme  napredovať a poskytnúť klientom stále lepšie služby.