V našej ponuke nájdete kusové koberce, metrážne koberce a kobercové štvorce vhodné do bytových, kancelárskych aj obchodných priestorov. Najnovšie materiály garantujú zvýšenú odolnosť kobercov proti zašpineniu, antistatické vlastnosti aj ich farebnú stálosť. Koberce účinne znižujú množstvo prachu v ovzduší interiérov, majú dobré zvukovo a  tepelnoizolačné vlastnosti a farebnú stálosť. Nájdite si koberce v metráži, ktoré vás zaujmú či už svojím originálnym a kvalitným spracovaním, alebo kusové pre jedinečný dizajn.

BYTOVÉ KOBERCE Koberce pre každého - ZĽAVA 20%

Koberce kvality Comfort Ambience ako už názov napovedá sa radia medzi vysoko komfortné koberce. Ich spracovanie podlieha prísnej kontrole a ich priadze sú veľmi kvalitné, hebké a lesklé.

LUXUSNÉ KOBERCE Luxus a dlhá životnosť - ZĽAVA 20%

Hviezdy sú večné, nikto nedokáže aby prestali svietiť. Primitívne kmene, podobne ako aj predkovia maorov používali hviezdy ako svetlo, mapu a kompas, aby ich viedli na ich ceste. AW nové kolekcie Invictus ® sú pomenované po neporaziteľných ich hviezdach a úžasných súhvezdí.

LUXUSNÉ KOBERCE Sila a nežnosť v jednom - ZĽAVA 20%

Kolekcia Sensualité ®  je stelesnením nehy a sily, tak jemná a predsa tak silná. Skladá sa z niekoľkých zbierok jedinečného veľkoplošného koberca. Každá z nich je v nádherne jemnej škále farieb, pohodlia a luxusu. Ideálny koberec, ktorý ponúka plnú hmatovú radosť.