Na trhu už máme mnoho vinylových a kompozitných podláh od rôznych výrobcov. Ak chcete mať podlahu, ktorá bude spĺňať všetky potrebné parametre pre dlhú životnosť a zdravé bývanie, poradíme vám na čo sa máte zamerať. Pripravili sme pre vás príručku zdarma, ktorá vám pomôže vybrať si tú správnu podlahu. 


Nezmeškajte našu akciovú ponuku na dvere a prezrite si náš aktuálnu ponuku.

KOBERCE

Ponúkame vám zľavu do výšky 15% na všetky koberce s garanciou rýchleho dodania. Zavítajte do našej prevádzky STEFLOOR v Košiciach a vyberte si z veľkého množstva moderných kobercov. Ponúkame vám taktiež bezplatné profesionálne poradenstvo.

ZĽAVA NA  KOBERCE PO CELÝ ROK

AKCIE NA KOBERCE PO CELÝ ROK

 

PODLAHY

Ponúkame vám zľavu až do výšky 15% na všetky podlahy s garanciou rýchleho dodania. Zavítajte do našej prevádzky STEFLOOR v Košiciach a vyberte si z veľkého množstva moderných podláh či kobercov a Interiérových dverí. V ponuke máme veľký výber laminátových podláh rôznych výrobcov, vinylových, kompozitných a pvc podláh. Ponúkame vám taktiež bezplatné profesionálne poradenstvo a zameranie pre vaše najvyššie pohodlie pri nákupe. U nás nájdete iba produkty overených značiek: GERFLOR, GRABOPLAST, BEAUFLOR, TAJIMA, FORBO, FATRA, DLW FLOORING, ASSOCIATED WEAVERS, BALTA, ITC GROUP, DESSO, CLASSEN, KRONOTEX, EUOROPARKETT, BERRY ALLOC,  BOEN, QUICK STEP, TER HÜRNE

ZĽAVA do 15% - LAMINÁTOVÉ PODLAHY
ZĽAVA do 15% - PVC PODLAHY 

ZĽAVA DO 15% NA PODLAHY

ZĽAVA DO 15% NA LAMINÁTOVÉ PODLAHY

 

PODLAHY CLASSEN A KRONOTEX

Starostlivo sme vyberali výrobcov a ich kolekcie s dôrazom na vysokú kvalitu, realistické zobrazenie, dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Zamerali sme sa taktiež na pestrosť ponuky, aby sme vedeli ponúknuť originálnu podlahu pre každý interiér. Naše podlahy spĺňajú všetky tieto kritéria a teraz ich môžete nakúpiť až s 15 % zľavou. 

ZĽAVA DO 15% NA VŠETKY LAMINÁTOVÉ PODLAHY 
 

PODLAHY EGGER

V našej ponuke nájdete iba tie laminátové podlahy, ktoré si vďaka svojím vlastnostiam udržali vysokú obľúbenosť zákazníkov. Je to hlavne vďaka svojej vysokej kvalite, realistickému zobrazeniu, dlhej životnosti a jednoduchej údržbe.

ZĽAVA OD 10 % NA VYBRANÉ LAMINÁTOVÉ PODLAHY EGGER

CLASSEN A KRONOTEX
EGGER

AKCIOVÁ PONUKA NA DVERE

 

DVERE POL-SKONE

Zkrášlite si interiér vkusnými dverami POL-SKONE. Patríme medzi oficiálnych predajcov dverí značky POL-SKONE, ktorá patrí medzi lídrov v predaji interiérových dverí. A vďaka tomu vám dokážeme ponúknuť všetko podľa vašich predstáv.

DVERE POL-SKONE

Akciové ponuky nie je možné kombinovať.