KOBERCE

Ponúkame vám zľavu do výšky 15% na všetky koberce s garanciou rýchleho dodania. Zavítajte do našej prevádzky STEFLOOR v Košiciach a vyberte si z veľkého množstva moderných kobercov. Ponúkame vám taktiež bezplatné profesionálne poradenstvo.

ZĽAVA DO 15% NA VŠETKY KOBERCE

ZĽAVA DO 15% NA VŠETKY KOBERCE

DVERE 

KÚPTE SI U NÁS DVERE+ZÁRUBŇA+KOVANIE A ZÍSKAJTE NAJLEPŠIE ZĽAVY! Predstavujeme vám našu akciovú ponuku, s ktorou ušetríte až 20%. Zakúpte si u nás dvere so zárubňou a kovaním a získajte až 20% zľavu na všetky dvere. (Akciová ponuka je možno uplatniť na všetky dvere v ponuke a nedá sa kombinovať s inými akciami a zľavami) 

ZĽAVA 20% NA VŠETKY DVERE PRI KÚPE DVERÍ, ZÁRUBNE A KOVANIA NARAZ

ZĽAVA 20% NA VŠETKY DVERE

 

PODLAHY

Ponúkame vám zľavu vo výške 15% na všetky podlahy s garanciou rýchleho dodania. Zavítajte do našej prevádzky STEFLOOR v Košiciach a vyberte si z veľkého množstva moderných podláh či kobercov a Interiérových dverí. V ponuke máme veľký výber laminátových podláh rôznych výrobcov, vinylových a pvc podláh. Ponúkame vám taktiež bezplatné profesionálne poradenstvo a zameranie pre vaše najvyššie pohodlie pri nákupe. U nás nájdete iba produkty od overených značiek: GERFLOR, GRABOPLAST, BEAUFLOR, TAJIMA, FORBO, FATRA, DLW FLOORING, ASSOCIATED WEAVERS, BALTA, ITC GROUP, DESSO, CLASSEN, KRONOTEX, EUOROPARKETT, BERRY ALLOC,  BOEN, QUICK STEP, TER HÜRNE

ZĽAVA 15% - LAMINÁTOVÉ PODLAHY
ZĽAVA 15% - VINYLOVÉ PODLAHY
ZĽAVA 15% - PVC PODLAHY 

ZĽAVA 15% NA PODLAHY

ZĽAVA DO 20% PRI KÚPE DVERÍ A PODLAHY NARAZ

DVERE + PODLAHA

KÚPTE SI U NÁS PODLAHU AJ DVERE A ZÍSKAJTE NAJLEPŠIE ZĽAVY! Predstavujeme vám náš BALÍK PODLAHA + DVERE, s ktorým ušetríte až 20%. Zakúpte si u nás dvere s podlahou a môžete získať až 20% zľavu na celý nákup.  (Balík sa nedá kombinovať s inými akciami a zľavami)

BALÍK PODLAHA + DVERE
- podlaha 
- dvere 

BALÍK PODLAHA + DVERE

ZĽAVA AŽ 15% NA LAMINÁTOVÉ PODLAHY

 

PODLAHY CLASSEN A KRONOTEX

Starostlivo sme vyberali výrobcov a ich kolekcie s dôrazom na vysokú kvalitu, realistické zobrazenie, dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Zamerali sme sa taktiež na pestrosť ponuky, aby sme vedeli ponúknuť originálnu podlahu pre každý interiér. Naše podlahy spĺňajú všetky tieto kritéria a teraz ich môžete nakúpiť až s 15 % zľavou. 

ZĽAVA AŽ 15% NA VŠETKY LAMINÁTOVÉ PODLAHY 
 

PODLAHY EGGER

V našej ponuke nájdete iba tie laminátové podlahy, ktoré si vďaka svojím vlastnostiam udržali vysokú obľúbenosť zákazníkov. Je to hlavne vďaka svojej vysokej kvalite, realistickému zobrazeniu, dlhej životnosti a jednoduchej údržbe.

ZĽAVA OD 10 % NA VYBRANÉ LAMINÁTOVÉ PODLAHY EGGER

CLASSEN A KRONOTEX
EGGER

AKCIOVÁ PONUKA NA DVERE

 

DVERE POL-SKONE

Zkrášlite si interiér vkusnými dverami POL-SKONE. Patríme medzi oficiálnych predajcov dverí značky POL-SKONE, ktorá patrí medzi lídrov v predaji interiérových dverí. A vďaka tomu vám dokážeme ponúknuť vybrané dekory vo zvýhodnenej cene.

DVERE POL-SKONE

Akciové ponuky nie je možné kombinovať.