DREVENÉ PODLAHY

Drevené podlahy sa vďaka svojím vlastnostiam používajú od nepamäti . Drevo je nadčasový materiál, ktorý prináša do našich priestorov a domovov kúsok prírody a ich pocitové vlastnosti Vám asi neprinesie žiadna iná podlaha. Vyrábajú sa v mnohých farbených a štruktúrovaných prevedeniach a zároveň v rôznych kvalitách povrchovej dyhy a úpravy . Na výber máte od harmonického čistého vzhľadu až po silne štruktúrovanú a popraskanú dyhu rustikálneho povrchu.

V našej ponuke nájdete tieto drevené podlahy od dodávateľov : BOEN, EUROPARKETT, ARTISAN, ktorý sú známy na našom trhu vysokou kvalitou, rozumnou cenou a širokou ponukou prevedení a povrchových úprav.

Vyberte si z našej akciovej ponuky kvalitných, drevených podláh DUB ANTIQUE CLICK alebo DUB HAMBURG CLICK.

DUB ANTIQUE CLICK

1-Lamela - prírodný olej
r: 14(2,5)mm x 180mm x 2200mm
Triedenie - Rustic
Povrch - kartáčovaný
4V drážka

Cena: 55€/m2
Cena od 50 m2: 50€/m2

DUB HAMBURG CLICK

3-Lamela - prírodný lak
r: 14(3,2)mm x 207mm x 2200mm
Triedenie - Country
Povrch - brúsený, hladký

Cena: 42€/m2
Cena od 50 m2: 38€/m2

DREVENÉ PODLAHY PLANET PARKET

ČESKÉHO VÝROBCU PRINZ PARKETT – sú 3-vrstvové podlahy z kvalitných drevín, ktoré zaručuju vysokú stabilitu samotnej dosky a dlhú životnosť spojov a povrchov. Sú olejované kvalitným olejom, ktorý môžete bez problémov a brúsenia podľa potreby po čase obnovovať. Môžete si vyberať z rôznych rozmerov, odtieňov a povrchových úprav, vďaka čomu si nájdete originálnu podlahu pre váš priestor. Podlahy sú vhodné aj na podlahové vykurovanie a je možné ich použiť aj do silnejšie zaťažených priestorov.

KOLEKCIA PLANET PARKET: Ide o kolekciu špeciálne navrhnutú pre podlahové vykurovanie a dlhšiu životnosť, ktorú zabezpečuje kvalitná základová doska z brezovej preglejky hlavne vďaka vyššej stabilite a nižšiemu tepelnému odporu.

Vyrába sa v troch šírkach a dĺžkach lamiel a v dvoch triedeniach, vďaka čomu poskytuje priestor pre rôzne možnosti kombinácie rozmerov aj čistoty prevedenia povrchov.