DREVENÉ PODLAHY

Drevené podlahy sa vďaka svojím vlastnostiam používajú od nepamäti . Drevo je nadčasový materiál, ktorý prináša do našich priestorov a domovov kúsok prírody a ich pocitové vlastnosti Vám asi neprinesie žiadna iná podlaha. Vyrábajú sa v mnohých farbených a štruktúrovaných prevedeniach a zároveň v rôznych kvalitách povrchovej dyhy a úpravy . Na výber máte od harmonického čistého vzhľadu až po silne štruktúrovanú a popraskanú dyhu rustikálneho povrchu.

V našej ponuke nájdete tieto drevené podlahy od dodávateľov : BOEN, EUROPARKETT, ARTISAN, ktorý sú známy na našom trhu vysokou kvalitou, rozumnou cenou a širokou ponukou prevedení a povrchových úprav.

DREVENÉ PODLAHY ARTISAN

Drevené podlahy ARTISAN – sú 3-vrstvové podlahy z kvalitných drevín, ktoré zaručuju vysokú stabilitu samotnej dosky a vďaka 5Gc clicku aj rýchlu pokládku a dlhú životnosť spojov. Môžete si vyberať z rôznych rozmerov, odtieňov a povrchových úprav, vďaka čomu si nájdete originálnu podlahu pre váš priestor. Podlahy sú vhodné aj na podlahové vykurovanie a je možné ich použiť aj do silnejšie zaťažených priestorov.