Vinylové a kompozitné podlahy

Vinylové podlahy majú vďaka svojím vlastnostiam mnoho výhod a keďže ide o skvelú investíciu aj z ekonomického hľadiska, sú čoraz žiadanejším produktom na trhu podlahovín. Poznáme vinylové podlahy v roliach, pásoch na lepenie alebo s vlastným click systémom.

Kompozitné podlahy-RIGID sú po položení na nerozoznanie od vinylových. Tiché, príjemné na dotyk a v mnohých krásnych prevedeniach. Aký je teda rozdiel? Hlavný rozdiel je v použitých materiáloch a to hlavne v nosnej doske. Tá obsahuje až 60% prírodných látok(najmä prírodný vápenec) čím sa stávajú šetrnejšie k životnému prostrediu. Čo ale oceníte najviac je ich pevnosť. Pri nie ideálne rovnom podklade je táto pevnosť obrovskou výhodou pre životnosť spojov. Šetrí vám tak nie len čas, ale aj financie pri nutnom vyrovnávaní nivelizačnou stierkou. Sú tepelne aj rozmerovo stabilnejšie a tak ich viete pokladať vo väčších plochách bez prerušenia dilatáciou. Na výber aj kompozitné podlahy s integrovanou podložkou, ktoré šetria váš rozpočet. V našej ponuke nájdete najmä overené značky ako GERFLOOR, WINFLEX, ARBITON, BERRY ALLOC, GRABOPLAST, ACOUSTIC CLICK a TARKETT.

ROOM PLANNER
GERFLOR

Vyskúšajte si ako bude vyzerať konkrétna podlaha u vás doma! Kliknite na room planner, ktorý vám ukáže váš domov s vami vybranou vinylovou podlahou z kolekcie GERFLOR.

ROOM PLANNER
ARBITON

Vyskúšajte si ako bude vyzerať konkrétna podlaha u vás doma! Kliknite na room planner, ktorý vám ukáže váš domov s vami vybranou laminátovou podlahou z kolekcie ARBITON.

Pripravili sme pre vás najvýhodnejšiu ponuku vinylových a kompozitných podláh na jednom mieste

Nová generácia vinylových a kopozitných podláh Ceramin