akciová ponuka

Získajte podložku k nákupu kompozitnej podlahy Arbitor zdarma alebo ušetrite až 6,1€/m² pri kúpe podlahy Gerflor
Creation 40 Rigid Acoustic. 


Vinylové a kompozitné podlahy

Vinylové podlahy majú vďaka svojím vlastnostiam mnoho výhod a keďže ide o skvelú investíciu aj z ekonomického hľadiska, sú čoraz žiadanejším produktom na trhu podlahovín. Poznáme vinylové podlahy v roliach, pásoch na lepenie alebo s vlastným click systémom.

Kompozitné podlahy-RIGID sú po položení na nerozoznanie od vinylových. Tiché, príjemné na dotyk a v mnohých krásnych prevedeniach. Aký je teda rozdiel? Hlavný rozdiel je v použitých materiáloch a to hlavne v nosnej doske. Tá obsahuje až 60% prírodných látok(najmä prírodný vápenec) čím sa stávajú šetrnejšie k životnému prostrediu. Čo ale oceníte najviac je ich pevnosť. Pri nie ideálne rovnom podklade je táto pevnosť obrovskou výhodou pre životnosť spojov. Šetrí vám tak nie len čas, ale aj financie pri nutnom vyrovnávaní nivelizačnou stierkou. Sú tepelne aj rozmerovo stabilnejšie a tak ich viete pokladať vo väčších plochách bez prerušenia dilatáciou. Na výber aj kompozitné podlahy s integrovanou podložkou, ktoré šetria váš rozpočet. V našej ponuke nájdete najmä overené značky ako GERFLOOR, WINFLEX, ARBITON, BERRY ALLOC, GRABOPLAST, ACOUSTIC CLICK a TARKETT.

Kompozitné podlahy – moderná ekologická voľba pre vašu domácnosť

Kompozitné podlahy sú považované za akýsi vývojový stupeň vinylových podláh. Perfektne sa hodia do ktorejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti (odporúčame zladiť s ostatnými prvkami ako okná, interiérové dvere a i.). Vzhľadom na svoj pevný povrch zvládnu kompozitné podlahy aj intenzívnejšie zaťaženie. Medzi ich charakteristiky taktiež patrí tvarová stabilita a tlaková odolnosť, ako aj odolnosť voči oderom či škrabancom. Nemusíte sa obávať odlupujúcich triesok, a teda po podlahe pokojne môžete chodiť bosí. Z toho vyplýva, že kompozitné podlahy sú bezpečné aj pre malé štvornožkujúce deti či pre domácich miláčikov. Poskytujú pohodlie pri detských hrách aj domácom cvičení alebo meditácii. Podarilo sa vám vyliať pohár či vedro vody? Nepanikárte. Kompozitné podlahy perfektne odolávajú vlhkosti, čiže v prípade kontaktu s vodou sa nemusíte obávať ich vydutia či podobného nepríjemného scenára.

Kompozitné podlahy ako návratná investícia

Vďaka výbornej odolnosti je možné umiestniť kompozitné podlahy nielen do obývačky, spálne či detskej izby, ale aj do tzv. náročnejších priestorov, akými sú napríklad kúpeľne, chodby, kuchyne alebo komerčné objekty (kancelárie, obchody, školské triedy a pod.). Kompozitné podlahy odolávajú slnečnému svetlu, čiže nehrozí vyblednutie farieb. Taktiež disponujú rozmerovou stálosťou, výbornými zvukovo-izolačnými vlastnosťami aj tepelnou vodivosťou. To znamená, že je možná ich montáž aj na podlahové kúrenie. Keďže kompozitné podlahy sa vyznačujú dlhou životnosťou, vaša investícia sa vám rozhodne vráti. Potešujúcim faktom je aj jednoduchá údržba – postačí obyčajná čistá voda a čistiaci prostriedok na podlahy, ktorý dostať snáď v každej drogérii či supermarkete.

Elegantná praktickosť kompozitných podláh

Kompozitné podlahy predstavujú modernú kombináciu elegancie a ekologickosti, keďže sú recyklovateľné a vyrábané z prírodných zložiek. Naša ponuka totiž zahŕňa o. i. aj minerálne kompozitné podlahy bez obsahu PVC od nemeckého výrobcu CLASSEN. V dome, byte či kancelárii vytvoria zdravšie prostredie.  Či už preferujete tradičnejší alebo modernejší bytový dizajn – naše kompozitné podlahy (ako aj laminátové podlahy) vniknú v každom interiéri a zároveň ho pekne zjednotia. S výberom vám radi pomôžeme, aby ste mali podlahu, ktorá spĺňa vaše predstavy a zároveň aj nároky a požiadavky konkrétneho priestoru. Pôsobíme v Košiciach a okolí (do 60 km).

ROOM PLANNER
GERFLOR

Vyskúšajte si ako bude vyzerať konkrétna podlaha u vás doma! Kliknite na room planner, ktorý vám ukáže váš domov s vami vybranou vinylovou podlahou z kolekcie GERFLOR.

ROOM PLANNER
ARBITON

Vyskúšajte si ako bude vyzerať konkrétna podlaha u vás doma! Kliknite na room planner, ktorý vám ukáže váš domov s vami vybranou laminátovou podlahou z kolekcie ARBITON.

Kompozitné podlahy ARBITON FLOOR EXPERT

Nová generácia vinylových a kompozitných podláh Ceramin