Laminátové podlahy

V našej ponuke nájdete iba tie laminátové podlahy, ktoré si vďaka svojím vlastnostiam udržali vysokú obľúbenosť zákazníkov. Je to hlavne vďaka svojej vysokej kvalite, realistickému zobrazeniu, dlhej životnosti a jednoduchej údržbe. Starostlivo sme vyberali výrobcov a ich kolekcie s dôrazom na tieto vlastnosti, ale zamerali sme sa aj na pestrosť ponuky, aby sme vedeli ponúknuť originálnu podlahu pre každý interiér. Medzi dôležité kritériá pri výbere laminátovej podlahy patrí aj dodacia lehota, a preto sme do kolekcie zaradili výrobky s rýchlym dodaním, a to od niekoľko hodín po maximálne 14 dní. V našej ponuke tak máme viac ako 280 dekorov od štyroch najväčších výrobcov CLASSEN, KRONOTEX, EGGER a TER HURNE, kde vieme tieto podmienky dodania garantovať.

Laminátové podlahy ako klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy

K najrozšírenejším podlahovým krytinám patria laminátové podlahy, ktorých výborná cena a kvalita nie je jediným dôvodom ich popularity. V prospech laminátu hovorí aj dobrá odolnosť voči poškodeniu a záťaži, stabilita, trvácnosť, funkčnosť, jednoduchá údržba a dlhá životnosť. Nemožno zabúdať ani na zaujímavé farebné prevedenia a dekory, ktorým stále dominujú prírodné motívy, obzvlášť imitácia dreva a kameňa. Ak s podlahou zladíte interiérové dvere, okná, schody či nábytok, vytvoríte harmonické a útulné prostredie. Laminátové podlahy zároveň nepriťahujú prach a veľmi ľahko sa udržiavajú čisté  (čo ocení každá gazdinka). Výhodou je, že si uchovávajú farebnú stálosť, a teda nevyblednú v dôsledku slnečných lúčov.

Rýchla a jednoduchá pokládka laminátových podláh

Laminátové podlahy pozostávajú z viacerých vrstiev. Spodnú časť tvorí protiťahová vrstva eliminujúca vlhkosť a vyrovnávajúca pnutie jednotlivých vrstiev. Vrchná časť štandardne pozostáva z priehľadnej ochrannej vrstvy z melamínovej živice. Medzi nimi sa zvyčajne nachádza nosná drevovláknitá HDF doska, ktorá je lisovaná pod vysokým tlakom. Laminátové podlahy  vyniknú v každej miestnosti a vďaka systému click je ich pokládka rýchla a pomerne jednoduchá – vyžaduje si rovný a pevný podklad (v opačnom prípade riskujete vznik špár či medzier, ktoré postupom času zvyknú viesť k znehodnoteniu podlahy). Laminátové podlahy sa v drvivej väčšine pokladajú plávajúcim spôsobom, výnimku tvorí napríklad lepenie na schody. Výhodou je, že pri montáži nepotrebujete žiadne špecifické náradie a poradí si s ňou každý domáci kutil. Aj preto laminátové podlahy patria k najobľúbenejším podlahovým krytinám, na ktoré nedajú dopustiť mnohé slovenské domácnosti aj firmy. Ich vzory a dekory pekne vyniknú na menších aj väčších plochách. Je mýtom, že laminátové podlahy sa nehodia na podlahové vykurovanie. Stačí správna podložka. Montáž v tomto prípade odporúčame zveriť profesionálom.

Laminátové podlahy do každej miestnosti

Náš sortiment je skutočne rozsiahly a zahŕňa laminátové podlahy v rôznych farbách, prevedeniach (matnejšie, lesklejšie) aj záťažových triedach, čiže  sa hodia takmer do každej miestnosti v dome, byte, obchode, administratívnej či komerčnej prevádzke. S laminátovými podlahami rozhodne nešliapnete vedľa. Do pozornosti dávame aj naše drevené, PVC a kompozitné podlahy v atraktívnych dizajnoch. Sme vám k dispozícii pre Košice a okolie (do 60 km).

ROOM PLANNER
pre podlahy ARTEO

Vyskúšajte si ako bude vyzerať konkrétna podlaha u vás doma! Kliknite na room planner, ktorý vám ukáže váš domov s vami vybranou podlahou.

LAMINÁTOVÉ PODLAHY ARTEO AQUA PROTECT

Kolekcia laminátových podláh ARTEO je vytvorená pre zákazníka, ktorý hľadá jedinečné dekory a podlahu najvyššej záťažovej triedy. AQUA PROTECT úprava ochráni vaše podlahy min 24-hod.proti rozliatej vode. Sú vyhotovené v modernom širokom XL prevedení s V drážkou po celom obvode lamely. Synchropórová štruktúra povrchu spojená s exkluzívnimy dekormi dreva vytvorí na podlahe jedinečný vzhľad imitujúci podlahu z masívneho dreva. 

Laminátové podlahy ARTEO DESIGN

Kolekcia ARTEO je vytvorená pre náročného zákazníka, ktorý hľadá podlahu najvyššej kvality spojenú s jedinečným prírodným vzhľadom a reálnou synchro štruktúrou, pripomínajúcou povrch z masívneho dreva. SKÚSTE NOVÝ KONFIGURÁTOR A VYBERTE SI JEDNODUCHO PODLAHU PODĽA VAŠEJ PREDSTAVY A PRIESTORU.

Laminátové podlahy EGGER

Laminátové podlahy CLASSEN

Laminátové podlahy KRONOTEX

Laminátové podlahy KRONOORIGINAL

Laminátové podlahy Krono Original® sú odolné voči nárazu a oteru, vďaka obzvlášť tvrdej povrchovej úprave. Sú taktiež odolné voči UV žiareniu a pôsobením priameho slnečného žiarenia nezmenia farbu ani nevyblednú. Ich výroba je ekologická až 90% podlahy tvorí drevo, ktoré pochádza z udržateľného lesného hospodárstva. Vďaka systému spojov Twin Clic a 1clic2go si s pokládkou poradí každý zručnejší zákazník a výsledok bude rovnako kvalitný ako pri pokládke profesionálom. Sú antialergické a 100% vhodné na teplovodné podlahové kúrenie. Okrem iného majú vďaka svojmu zloženiu veľmi dlhú životnosť. Integrovaný Aqua Stop systém – vodeodolná HDF nosná doska poskytuje najvyšší stupeň ochrany pred vlhkosťou.