Laminátové podlahy

V našej ponuke nájdete iba tie laminátové podlahy, ktoré si vďaka svojím vlastnostiam udržali vysokú obľúbenosť zákazníkov. Je to hlavne vďaka svojej vysokej kvalite, realistickému zobrazeniu, dlhej životnosti a jednoduchej údržbe. Starostlivo sme vyberali výrobcov a ich kolekcie s dôrazom na tieto vlastnosti, ale zamerali sme sa aj na pestrosť ponuky, aby sme vedeli ponúknuť originálnu podlahu pre každý interiér. Medzi dôležité kritériá pri výbere laminátovej podlahy patrí aj dodacia lehota, a preto sme do kolekcie zaradili výrobky s rýchlym dodaním, a to od niekoľko hodín po maximálne 14 dní. V našej ponuke tak máme viac ako 280 dekorov od štyroch najväčších výrobcov CLASSEN, KRONOTEX, EGGER a TER HURNE, kde vieme tieto podmienky dodania garantovať.

ROOM PLANNER
pre podlahy ARTEO

Vyskúšajte si ako bude vyzerať konkrétna podlaha u vás doma! Kliknite na room planner, ktorý vám ukáže váš domov s vami vybranou podlahou.

Laminátové podlahy ARTEO DESIGN

Kolekcia ARTEO je vytvorená pre náročného zákazníka, ktorý hľadá podlahu najvyššej kvality spojenú s jedinečným prírodným vzhľadom a reálnou synchro štruktúrou, pripomínajúcou povrch z masívneho dreva. SKÚSTE NOVÝ KONFIGURÁTOR A VYBERTE SI JEDNODUCHO PODLAHU PODĽA VAŠEJ PREDSTAVY A PRIESTORU.

Laminátové podlahy EGGER

Laminátové podlahy CLASSEN

Laminátové podlahy KRONOTEX

Laminátové podlahy KRONOORIGINAL

Laminátové podlahy Krono Original® sú odolné voči nárazu a oteru, vďaka obzvlášť tvrdej povrchovej úprave. Sú taktiež odolné voči UV žiareniu a pôsobením priameho slnečného žiarenia nezmenia farbu ani nevyblednú. Ich výroba je ekologická až 90% podlahy tvorí drevo, ktoré pochádza z udržateľného lesného hospodárstva. Vďaka systému spojov Twin Clic a 1clic2go si s pokládkou poradí každý zručnejší zákazník a výsledok bude rovnako kvalitný ako pri pokládke profesionálom. Sú antialergické a 100% vhodné na teplovodné podlahové kúrenie. Okrem iného majú vďaka svojmu zloženiu veľmi dlhú životnosť. Integrovaný Aqua Stop systém – vodeodolná HDF nosná doska poskytuje najvyšší stupeň ochrany pred vlhkosťou.