DVERE

Pre aktuálne akcie a zľavy nás kontaktujte, prípadne navštívte predajňu Stefloor, kde vám radi poradíme.

Patríme medzi oficiálnych predajcov dverí značky POL-SKONE, ktorá patrí medzi lídrov v predaji interiérových dverí. Vybrať si môžete zo širokej škály vzorov od klasických až po najnovšie moderné modely, posuvné dvere na stenu alebo do stavebného puzdra, sklenené dvere aj sklenené steny . Ponúkame taktiež viacero možností povrchových úprav s ozdobnými alebo doplnkovými prvkami, či elegantnými presklennými riešeniami. V ponuke máme aj stavebné puzdra ECLISSE všetkých typov. Vyberte si tie pravé dvere pre váš domov za skvelú cenu a vo výbornej kvalite. INTERIÉROVÉ DVERE-STAVEBNÉ PUZDRA ECLISSE

Interiérové dvere ako praktický a zároveň dizajnový doplnok

Dokončujete novostavbu či rekonštrukciu? Nezabudnite na interiérové dvere. Predstavujú základné vybavenie domácností aj obytných priestorov. Máme interiérové dvere pre každú miestnosť, ktoré sa stanú nielen praktickým doplnkom, ale zároveň aj dizajnovým prvkom. Zaistia oddelenie izieb a poskytnú dostatočné súkromie. Je vhodné, ak ladia s ostatným zariadením v interiéri. Nie je pravidlom, aby boli v rovnakej farbe či motíve ako dvere alebo podlahy (všeobecné odporúčanie znie, že interiérové dvere majú byť aspoň o odtieň svetlejšie). Dôležité je, aby spoločne vytvárali harmonickú atmosféru a podčiarkli celkový vzhľad miestnosti. Chcete svoje interiérové dvere zladiť s podlahou? Ponúkame široký výber – PVC či drevené podlahy, obľúbené vinylové a kompozitné podlahy, ale aj klasiku, ktorú predstavujú laminátové podlahy. Možností je veľa.

Široký sortiment interiérových dverí

Naša ponuka je mimoriadne rozsiahla a zahŕňa interiérové dvere, o kvalite ktorých nepochybujeme. Samozrejmé sú výborné technické parametre, odolnosť,  stabilita, pevnosť a dlhá životnosť aj pri každodennej prevádzke. Pri výbere nezabúdajte zvážiť rozmer, farbu a dekor, ale aj parametre ako možnosti osadenia, typ otvárania, voľba kľučky, spôsob odomykania a zamykania a pod. Nezabúdajte, že pri výbere dverí hrá dôležitú úlohu aj tvar a typ. Do kúpeľne určite voľte interiérové dvere odolné voči vlhkosti, do detskej izby či spálne sa zaiste hodia interiérové dvere tlmiace hluk. Do menších priestorov odporúčame posuvné interiérové dvere, vďaka ktorým ušetríte miesto pri otváraní a zatváraní. O zvýšenie bezpečia sa postarajú protipožiarne a bezpečnostné interiérové dvere. Optické rozšírenie priestoru zaistia elegantné presklené dvere, ktoré miestnosti zároveň dodajú nádych luxusu. Ak stavíte na dvere so zárubňou, je vhodné zvoliť rovnakú farebnosť.

Interiérové dvere od spoľahlivých výrobcov ako garantov kvality

Asi neprejde jediný deň, aby ste nepoužili interiérové dvere. Keďže patria medzi najvyťaženejšie zariadenie, je nevyhnutné, aby vynikali vysokou trvácnosťou. Preto dôsledne a zodpovedne vyberáme výrobcov a partnerov, s ktorými spolupracujeme. Našim zákazníkom chceme dodať istotu, že na interiérové dvere od STEFLOOR sa môžu stopercentne spoľahnúť. Zakaždým ručíme za prvotriednu kvalitu a rozumné ceny, ktoré si môže dovoliť ozaj každý. Pripravíme vám cenovú ponuku na mieru a po dohode sa postaráme aj o odbornú montáž. Nájdete nás v Košiciach a okolí (do 60 km).

Ponúkame stavebné púzdra ECLISSE samostatne alebo vrátane dverí z našej ponuky.
Potrebujete sklenené dvere do zárubne, posuvné do stavebného puzdra alebo na stenu, prípadne sklenenú stenu?
Spravíme Vám ponuku na mieru a s profesionálnou montážou.
Posuvné dvere všetkých druhov aj atypických rozmerov, nájdete u nás na jednom mieste. Vašu predstavu zmeníme na skutočnosť.

STRIEKANÉ DVERE

FÓLIOVANÉ DVERE

LAMINOVANÉ DVERE

DYHOVANÉ DVERE

FIESTA 09

PROTIPOŽIARNE DVERE

INTERIÉROVÉ VCHODOVÉ DVERE