PVC podlahy

PVC podlahy majú veľmi široké využitie a môžeme ich rozdeliť podľa použitia na bytové a záťažové. V portfóliu máme množstvo variantov do každej záťaže . Dizajnové, priemyselné, viacvrstvové (homogénne), jednovrstvové (heterogénne), linoleum aj PVC štvorce.

BYTOVÉ PVC

ZÁŤAŽOVÉ PVC

Z PONUKY VINYLOVÝCH A PVC PODLÁH V ROLIACH VYBERÁME

VINYLOVÁ PODLAHA S TEXTILNOU PODLOŽKOU – GERFLOR TEXLINE 2,9mm záťažová trieda 23/31 Samovyrovnávacie PVC pre bytové použitie je ideálne do každej domácnosti a menšej kancelárie. Vyznačuje sa odolným protišmykovým povrchom s jednoduchou údržbou a patentovanou technológiou výroby. Ako jediná na trhu dokáže spoľahlivo vyrovnať drobné nerovnosti podkladu bez nivelizácie.

PVC PODLAHA S TEXTILNOU PODLOŽKOU – BEAUFLOR BLACKTEXT 2,8mm záťažová trieda 32/41 Veľmi príjemná PVC podlaha určená pre záťaž v komerčných priestoroch a ľahkom priemysle. Vďaka svojej špeciálnej filcovej podložke tlmí kročajový hluk a vyrovná drobné nerovnosti. Výborná voľba všade tam, kam potrebujete vysokú odolnosť, jednoduchú údržbu, rýchlu výmenu starej podlahy a dlhú životnosť.